W siedzibie firmy przeprowadzamy indywidualne konsultacje z pracownikami, analizując ich stan zdrowia oraz omawiając sposób odżywienia.

Przeprowadzamy także  pomiary składu ciała pracowników na analizatorze Tanita 420 MA.  • 71 79 78 990
  • edukacja@nutri-med.pl
 

Przeprowadzanie badań

W trakcie badań określamy wiek metaboliczny organizmu, zawartość tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej, nawodnienie, podstawową przemianę materii itp.
 

Centrum Dietetyczne Nutri-Med

Marzysz o zrzuceniu zbędnych kilogramów?
Sprawdź ofertę Centrum Dietetycznego Nutri-Med.

"W lutym wykupiłam serie 8 zabiegów na brzuch. Na początku byłam dosyć sceptycznie nastawiona ale juz po pierwszych zabiegach zobaczyłam efekty. Przede wszystkim napięta i ujędrniona skóra plus z każdym tygodniem mniejszy obwód. Do tego wspaniała atmosfera podczas zabiegów dzięki Monice:) Z całym sercem polecam!"

ANNA

"Z miłą chęcią skorzystam ponownie z zabiegów na ciało. Początkowo podchodziłam do tematu dość sceptycznie. Wydawało mi się, że nie ma sposobu na zmianę wyglądu mojej skóry. Jednak wraz z upływem czasu faktycznie obserwuję poprawę. Skóra na moich udach jest bardziej zwięzła a cellulit jest mniej widoczny. Teraz rozważam zabiegi na twarz z nadzieją na redukcję zmarszczek. Jesienią mam zamiar zrobić sobie kolejny prezent!"

Iwona T.
previous arrow
next arrow
Slider