Nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę posiadającą doświadczenie oraz wiedzę w zakresie dietetyki oraz zdrowego stylu życia.

Kształcimy zarówno pracodawców jak i pracowników, pomagając w zdobyciu wiedzy z zakresu prawidłowego odżywiania się.


  • 71 79 78 990
  • edukacja@nutri-med.pl
 

Dedykowane Menu

Każda osoba zapisująca się na szkolenie z zasad żywienia i komponowania posiłków ma przydzielonego dietetyka prowadzącego, który służy pomocą przez cały okres trwania szkolenia, odpowiada na pytania, udziela porad i konsultacji, analizuje sposób odżywiania.

Szkolenia w zależności od potrzeb zleceniodawcy mogą łączyć kilka składowych, np konsultacje dietetyczne, zalecenia żywieniowe, wykłady i warsztaty lub programy żywieniowe dla pracowników.
 


Centrum Dietetyczne Nutri-Med

Marzysz o zrzuceniu zbędnych kilogramów?
Sprawdź ofertę Centrum Dietetycznego Nutri-Med.

"W lutym wykupiłam serie 8 zabiegów na brzuch. Na początku byłam dosyć sceptycznie nastawiona ale juz po pierwszych zabiegach zobaczyłam efekty. Przede wszystkim napięta i ujędrniona skóra plus z każdym tygodniem mniejszy obwód. Do tego wspaniała atmosfera podczas zabiegów dzięki Monice:) Z całym sercem polecam!"

ANNA

"Z miłą chęcią skorzystam ponownie z zabiegów na ciało. Początkowo podchodziłam do tematu dość sceptycznie. Wydawało mi się, że nie ma sposobu na zmianę wyglądu mojej skóry. Jednak wraz z upływem czasu faktycznie obserwuję poprawę. Skóra na moich udach jest bardziej zwięzła a cellulit jest mniej widoczny. Teraz rozważam zabiegi na twarz z nadzieją na redukcję zmarszczek. Jesienią mam zamiar zrobić sobie kolejny prezent!"

Iwona T.
previous arrow
next arrow
Slider