Prowadzimy wykłady przekazując wiedzę dotyczącą diety i prawidłowego odżywiania się, po których słuchacze mają możliwość zadawania pytań odnośnie tematu spotkania.

Edukacja żywieniowa jest inwestycją w rozwój pracownika, która stanowi profilaktykę przed chorobami zarówno zawodowym, jak i cywilizacyjnymi.


  • 71 79 78 990
  • edukacja@nutri-med.pl
 

Panel dyskusyjny

Panel dyskusyjny doskonale sprawdza się w pogłębieniu wiedzy przez naszych słuchaczy, na temat odpowiedniego żywienia się oraz jego wpływu na lepsze samopoczucie w pracy.
 

Centrum Dietetyczne Nutri-Med

Marzysz o zrzuceniu zbędnych kilogramów?
Sprawdź ofertę Centrum Dietetycznego Nutri-Med.

"W lutym wykupiłam serie 8 zabiegów na brzuch. Na początku byłam dosyć sceptycznie nastawiona ale juz po pierwszych zabiegach zobaczyłam efekty. Przede wszystkim napięta i ujędrniona skóra plus z każdym tygodniem mniejszy obwód. Do tego wspaniała atmosfera podczas zabiegów dzięki Monice:) Z całym sercem polecam!"

ANNA

"Z miłą chęcią skorzystam ponownie z zabiegów na ciało. Początkowo podchodziłam do tematu dość sceptycznie. Wydawało mi się, że nie ma sposobu na zmianę wyglądu mojej skóry. Jednak wraz z upływem czasu faktycznie obserwuję poprawę. Skóra na moich udach jest bardziej zwięzła a cellulit jest mniej widoczny. Teraz rozważam zabiegi na twarz z nadzieją na redukcję zmarszczek. Jesienią mam zamiar zrobić sobie kolejny prezent!"

Iwona T.
previous arrow
next arrow
Slider