Nutri-Med Edukacja oferuje pakiety mobilnych usług, w ramach, których bezpośrednio w Państwa firmie pracownicy nabędą wiedzę skutecznego i prawidłowego odżywiania się.

W celu szczegółowych informacji zapraszamy do kontkatu z nami w celu umówienia wizyty w Państwa firmie z dogodnym czasie.


  • 71 79 78 990
  • edukacja@nutri-med.pl
 

DLACZEGO EDUKACJA ŻYWIENIA?

Jelita to nasz drugi mózg. Zadbajmy o nie! Organ ten odgrywa rolę większą niż nam się wydaje.

Jelita i mikroflora je zasiedlająca ma nie tylko wpływ na regulację fizjologii organizmu, ale także na nasze samopoczucie i wydajność w wykonywaniu codziennych czynności.

Zadbaj o zdrowie swoje i swoich pracowników poprzez świadome odżywianie, które poprawi samopoczucie, a przede wszystkim doda energii w działaniu.
 


Centrum Dietetyczne Nutri-Med

Marzysz o zrzuceniu zbędnych kilogramów?
Sprawdź ofertę Centrum Dietetycznego Nutri-Med.

"W lutym wykupiłam serie 8 zabiegów na brzuch. Na początku byłam dosyć sceptycznie nastawiona ale juz po pierwszych zabiegach zobaczyłam efekty. Przede wszystkim napięta i ujędrniona skóra plus z każdym tygodniem mniejszy obwód. Do tego wspaniała atmosfera podczas zabiegów dzięki Monice:) Z całym sercem polecam!"

ANNA

"Z miłą chęcią skorzystam ponownie z zabiegów na ciało. Początkowo podchodziłam do tematu dość sceptycznie. Wydawało mi się, że nie ma sposobu na zmianę wyglądu mojej skóry. Jednak wraz z upływem czasu faktycznie obserwuję poprawę. Skóra na moich udach jest bardziej zwięzła a cellulit jest mniej widoczny. Teraz rozważam zabiegi na twarz z nadzieją na redukcję zmarszczek. Jesienią mam zamiar zrobić sobie kolejny prezent!"

Iwona T.
previous arrow
next arrow
Slider